Firma

Unitrex Sp. z o.o.

Firma UNITREX Sp. z o.o. powstała na bazie zlikwidowanych ZR Unitra-Rzeszów. W początkowym okresie swej działalności Spółka zajmowała się produkcją elektroniczną. Produkowane były między innymi przenośne odbiorniki radiowe oraz sprzęt przeznaczony do telefonii komórkowej. Na bazie przejętego parku maszynowego po byłych ZR Unitra rozszerzona została gama produkowanych wyrobów o przetwórstwo tworzyw sztucznych na wtryskarkach i linii do uzdatniania tworzyw, oraz obróbkę metali na automatach tokarskich oraz prasach mimośrodowych i hydraulicznych. 

Dzięki dużemu doświadczeniu kadry inżynieryjno-technicznej Spółka może zaoferować swoim klientom szybkie wdrożenie do produkcji nowych wyrobów, krótkie terminy realizacji zleceń w połączeniu ze spełnieniem wymagań klienta.
Elementy te mają decydujący wpływ na kształtowanie pozytywnej wieloletniej współpracy z kontrahentami, która owocuje coraz szerszą ofertą produkcyjną Spółki. Produkowane wyroby znalazły odbiorców na terenie kraju i na całym świecie.

Formularz kontaktowy